KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12912319

nr 1291 2319

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Akvarell, Landskap, 39x55 cm. Signerad

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

måndag 25 november 2019
kl 19:24:38

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare